Категорії Інформація
Каси Додати подію
SHUMEI
18 березня 2023

SHUMEI

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 270-390 грн

Кіровоградська обласна філармонія
м. Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8
SHUMEI
SHUMEI
24 квітня, 19:00 Львів 380-980 грн Купити
27 квітня, 18:00 Київ 520-1250 грн Купити

Про подію

Запальний концерт SHUMEI у Кропивницькому

Співак Олег Шумей, відомий як SHUMEI, швидко здобув собі популярність. Подейкують, що зовсім скоро завдяки своїм пісням та каверам він перестрибне лідерів українського шоубізу. Але зараз не про це, а про майбутній його концерт у Кропивницькому, який відбудеться в обласній філармонії 18 березня.

Подія створена для того, щоб підтримати Україну. Тому обіцяємо, що у день концерту Олег Шумей співатиме ще більш проникливо, ще більш емоційно. Та що там казати? Купуйте квитки й прийдіть подивитися, послухати, відпочити.

Долучайтесь й до інших заходів Кіровоградської обласної філармонії. В нашій афіші є їх розклад — подивіться.

Про концерт та його особливості

Загалом кожен концерт, який проводить SHUMEI, чи то в Україні, чи за кордоном, має унікальні риси, бо співак воліє співати під живу музику. Це дає змогу передати емоційним стан слухачам, а як ми знаємо емоції не можуть повторюватись, вони завжди в чомусь відрізняються.

У Кропивницькому Олег Шумей заспіває для вас пісні, які ви так любите — кавери, а також його особисті твори. Тому неодмінно почуєте та заспіваєте разом зі співаком такі хіти, як «Тривога», «Біля тополі», «Мальви» та ін.

Приходьте в обласну філармонію у Кропивницькому на концерт SHUMEI!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код