Про подію
Flowers Fashion Show у Кропивницькому
1 травня о 18:00 у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького відбудеться прем’єра масштабного fashion-перформансу Flowers Fashion Show.
Театр моди і перформансу Mix Models разом із квітковим бутіком Daniel вперше презентують у місті подію, де мода поєднається з живими квітами, світлом і сценографією.
У програмі:
креативні покази з використанням живих квітів, колекції українських дизайнерів, презентації локальних брендів, унікальні образи з авторськими квітковими інсталяціями, а також виступи провідних танцювальних колективів міста, що доповнять подію динамікою, емоцією та сценічною естетикою.
Flowers Fashion Show — це емоційний перформанс про красу, стиль і натхнення, який залишає враження надовго.
Захід має благодійну складову: частина коштів буде спрямована на підтримку жінок загиблих захисників України у співпраці з благодійним фондом «Полк Святослава Хороброго».